Ana Sayfa

Firma Profili

Dil Okulları

Au-Pair Öğrencilerimizden Kayıt Formu İletişim E-Posta

Sevgili arkadaşlar,

Hızla gelişen ve günden güne sınırların ortadan kalktığı dünyamızda yabancı dilleri öğrenmenin insanların dünyadaki gelişmeleri daha yakından takip edebilmesi ve ülkemiz şartlarında çok daha iyi imkanlar elde etmeleri açısından önemi küçümsenemez.

Yurtdışı eğitimi konusunda güvenilir hizmet vermeyi ilke edinen, bu konuda uzmanlaşmış ve en önemlisi tek faaliyet konusu yurtdışı eğitim organizasyonları olan firmamız Y.E.S. (Yurtdışı Eğitim Servisleri) 1996 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir.

Kuşkusuz yabancı dili öğrenmenin en iyi yolu, o dilin konuşulduğu, ana vatanında eğitim almaktır. Yurtdışında genel dil eğitiminden özel amaçlı eğitimlere, üniversite eğitiminden yüksek lisans programlarına kadar eğitim almayı düşünenlere okul kaydı, konaklama, seyahat ve vize başvurusu konusunda hizmet vermekle birlikte, gideceğiniz bölge şartları hakkında gerekli bilgileri vererek, orada bulunacağınız süreyi en akılcı, ekonomik ve eğitim açısından dolu dolu yaşamanızı sağlamak, Y.E.S.'in öncelikli amaçlarındandır.

Temsilcisi olduğumuz tüm okullar bulundukları ülkelerin resmi makamları tarafından onaylıdır. İngiltere'de çalıştığımız okulların tamamı British Council onaylıdır. Ayrıca temsilciğini yaptığımız okullar bizzat tarafımızdan yerlerinde ziyaret edilip, eğitim sistemleri, öğretmen kadroları, okul ve çevresindeki imkanlar hakkında, gerekli incelemeler yapıldıktan sonra temsilcilikleri alınmıştır.

Yurtdışı eğitimi konusunda en güvenilir hizmeti vermeyi amaçlayan ve tüm çalışmalarını bu doğrultuda yürüten firmamız Y.E.S.'e gösterdiğiniz ilgi ve duyduğunuz güvene, bu fırsatla teşekkür ederiz.
Saygılarımızla,

Mehmet ÇATALAĞAÇ

Ana Sayfa | Firma Profili | Dil Okulları | Au-Pair İletişim | E-Posta