Ana Sayfa

Firma Profili

Dil Okulları

Au-Pair Öğrencilerimizden Kayıt Formu İletişim E-Posta

GENEL BİLGİLER

EĞİTİM

* Temsilciliğini yaptığımız okulların büyük çoğunluğu lisan eğitimine yeni başlayacaklardan, ileri düzeye kadar her seviyeye hitap eden kurslar verirler.

* Okula başladığınız ilk gün seviye testi yapılır ve sizin için en uygun sınıf okuldaki profesyonel eğitimciler tarafından belirlenir.

* Okullarda eğitim yıl boyu devam etmekte olup, büyük çoğunluğuna her pazartesi başlama imkanı bulunmaktadır.

* Eğitim süresi, ulaşmak istediğiniz seviyeye göre tamamen size bağlı olup, süre sınırlaması yoktur.

* Okullara kayıt için minimum yaş sınırı genelde 17 olmakla birlikte, yaz ayları için uygulanan tatil programlarında, gruplar oluşturmak sureti ile 8 yaşından itibaren öğrencilerde kabul edilmektedir.

KONAKLAMA

Günlük hayatta İngilizce’yi sürekli kullanma imkanı bulabilmeniz açısından sizlere, aile yanında konaklamayı tavsiye ediyoruz. Kalacağınız aileler eğitim göreceğiniz okul tarafından çok iyi tanınan, sürekli denetlenen ve belli standartlara sahip ailelerdir.

Aile yanında, yarım pansiyon konakladığınız taktirde, hafta içi kahvaltı ve akşam yemekleri, hafta sonlarıda tüm öğünleriniz aile tarafından verilir.

Aile yanındaki konaklama dışında, okul yurdu, otel gibi değişik konaklama alternatifleride mevcuttur.

 

                                                                                                     KAYIT VE ÖDEME

Okula başlamayı düşündüğünüz tarihten en az 4 hafta önceden kaydınızı yaptırmanız gerekiyor. Ancak, yaz aylarındaki yoğunluk göz önünde bulundurularak, mümkün olduğunca erken kayıt yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Okul kaydı ve konaklama için ödeyeceğiniz tüm ücretler, okulların orjinal kataloglarında belirtilen miktarlardır. Bazı okulların fiyatları yıl içerisinde değişik zamanlarda, biraz daha fazla veya az olabilmektedir. Bu sebepten ötürü okulların orjinal fiyat listeleri kontrol edilmelidir.

Kayıt ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

[ Bazı Okullar ve Örnek Programlar ]  

Ana Sayfa | Firma Profili | Dil Okulları | Au-Pair İletişim | E-Posta